Private cloud

Posuňte svojeIT na vyšší level. Spravujte si svoj vlastný, privátny cloud a založte virtuálne servery v nadväznosti na Váš biznis. To všetko za jasné, fixné náklady s profesionálnym manažmentom od Cirrio.

Dozvedieť sa Viac

Prispôsobivý, bezpečný a iba pre Váš biznis.

Posuňte vaše IT na vyšší level.

Privátny cloud si vyžaduje odborníkov, ktorí majú prehľad, vedia ako a kedy realizovať update, nastaviť bezpečnosť, aplikovať aktualizácie, či škálovať cloudovú infraštruktúru. Udržiavať však takýto tím profesionálov je pre väčšinu spoločností vysoko nákladné. Preto je častým riešením manažované riešenie na mieru. Aj naše riešenie, Cirrio Cloud, prichádza s ponukou produktov, ktoré Vám zaručujú starostlivosť o Vašu infraštruktúru, manažment cloudu a Vy sa tak môžete naplno venovať Vášmu biznisu.

dedikovaný hardware

Využívajte privátne výpočtové a pamäťové zdroje určené iba pre potreby Vášho podnikania. Zabudnite na ďalšie zdieľanie výkonu.

virtualizácia

Sami si určite, aké zdroje priradíte svojim projektom, alebo koľko virtuálnych serverov si vytvoríte. Všetky funkcie a možnosti máte plne manažované a spravované našim odborným tímom.

fixné náklady

V cene fixných nákladov za Vami zvolenú konfiguráciu a manažment získate výhodu flexibility cloud computingu pre Vašu spoločnosť. S nami máte vždy istotu, že platíte len za to, čo sami využívate.

Možnosti manažovaného cloudu

Privátny cloud ako služba

VMware cloud

Umiestnite k nám svoje technológie a získajte tak licenciu VMware. Istota československých datacentier a spokojní zákazníci hovoria za všetko.

  • riešenie na mieru
  • dedikovaný hardware
  • výhodná licenčná politika

microsoft cloud

Microsoft Hyper-V je moderné riešenie v oblasti virtualizácie od spoločnosti Microsoft, ktorý je integrovaný s Microsoft Windows.

  • Váš cloud partner
  • výhodné licenčné podmienky
  • certifikovaná správa

openstack cloud

Openstack ako virtualizačná platforma je už určitú dobu použiteľná pre komerčné použitie. Silný tím developerov a neustále novinky, ktoré v Openstack foundation vznikajú ju predurčujú stať sa budúcnosťou cloudu.

  • dedikovaný hardware
  • bez nákladov na licencie
  • plne manažovaný cloud

Schéma infraštruktúry

Cirrio private cloud

Architektúra Cirrio Cloud

World wide web

Firewalls

Load balancers

Pridaný výkon

Diskové pole

Hlavné výhody, ktoré získate

Manažovaný privátny cloud

Riešenie na mieru

Dokážeme presne analyzovať Vaše potreby a pripraviť manažované riešenie v našom datacentre.

Nezdieľané zdroje

Riešenie privátneho cloudu je založené na infraštrukúre len pre Vás bez zdieľaných zdrojov. Nemáte žiadnych nežiaducich IT susedov.

Podpora

Podpora začína na úrovni profesionálneho supportu, prechádza cez pridelených account manažérov až po Vám priradených softvérových inžinierov a administrátorov.

Bezpečnosť

V Cirriu sa postaráme o celý, bezproblémový chod Vašich služieb. Neustále analyzujeme hrozby optimalizujeme rýchlosť aj bezpečnosť a pravidelne prichádzame s dôležitými aktualizáciami.

Dodatočná možnosť úprav

Ak potrebujete viac výpočtového výkonu je jednoduché prejsť s určitými aplikáciami z public cloudu na privátny. Vďaka tomu získate neobmedzenú možnosť úprav a prispôsobení.

ODBORNOSŤ A KVALIFIKÁCIA

PonúkameVám široké portfólio od licencovaných wmWare a Microsoft až po vlastné, nami optimalizované riešenie pomocou Openstack cloud computing platformy. Záleží len na type Vášho biznisu a Vašom rozhodnutí, ktoré z riešení bude vyhovovať Vašim potrebám.Podľa toho Vám napokon na mieru zostavíme finálne riešenie.

Hľadáte viac informácií?

Často kladené otázky

Čo je to private cloud?

Private Cloud je v jednoduchosti dedikovaný hardware s virtualizačnou úrovňou na vrchu, umožňujúcou Vám vytvárať a spravovať virtuálne servery na fyzických serveroch (compute node). Je to špeciálne dedikované prostredie, ktoré využívate len Vy. Výpočtove a diskové zdroje nie sú zdielané s inými zákazníkmi.

Pre koho je private cloud určený?

Private Cloud je určený pre zákazníkov, ktorí vyžadujú z rôznych dôvodov dedikované hardware prostredie s virtualizačnou vrstvou, na ktorom budú spustené iba ich virtuálne servery. Cloud je optimálny pre firemné IT, ktoré plánujete kompletne, alebo hybridne preniesť do nášho data centra.

Využite možnosť konzultácie o privátnom cloude.

Kontaktujte nás ešte dnes.

Kontaktujte nás
;