Cirrio Datacentrum

Cirrio Cloud partnersky využíva moderné a bezpečné dátové centrá stavané podľa najmodernejších, prísnych kritérií. Okrem primárneho data centra máme partnerov, ktorých infraštrukútru používame a ich lokality sú globálne.

Dozvedieť sa viac

jedinečné a moderné riešenia

DATACENTRUM BRATISLAVA

Lokalita a základné parametre

Datacentrum o rozlohe 3500 m² stojí v severnej Bratislavskej mestskej časti. Ide o jeden z najvyspelejších a najbezpečnejších technologických priestorov na Slovensku. Budova pritom stojí mimo záplavových zón, ochranných zón diaľnic a železníc, ako aj chemických podnikov, skladov nebezpečných materiálov či náletového kužeľa letiska.

Pripojenie

Konektivitu datacentra zabezpečujú tri extra rýchle, nezávislé a bezpečné optické trasy. Pripojenie na sieť je vždy redudantné a všetky technológie sú pripojené 10 Gbit portami. Navyše využívame náš vlastný, autonómny systém ASxxxxx. V rámci Slovenska sme schopní zaistiť dátové okruhy prostredníctvom optických alebo bezdrôtových trás providerov SWAN, Cogent a Interoute. Rýchlosti našej konektivity sú prakticky bez obmedzení a v prípade potreby ich môžeme kedykoľvek navýšiť. Zároveň neobmedzujeme ani konektivitu prenesených dát v rámci cloudových, managed či dedikovaných serverov.

Napájanie a chladenie

O nepretržité napájanie zariadení sa starajú dve vysokonapäťové vetvy, každá s výkonom 2200 kV. Súčasťou napájacieho komplexu je aj vlastná redudantná, transformátorová stanica, UPS, batérie a motorgenerátory taktiež v redudantnej konfigurácii N+1. Tie v prípade akejkoľvek poruchy alebo výpadku elektriny už do dvoch minút nahradia vysokonapäťové vetvy. Vaše dáta sú tak v bezpečí nech sa deje čokoľvek.

Prístup a bezpečnosť

Rovnako ako všetky ostatné, aj datacentrum v Bratislave spĺňa bezpečnostné podmienky a štandardy TIER 3+. Objekt je umiestnený v samostatnom areáli s oplotením a masívnymi bránami. Priestory datacentra ako aj všetky činnosti sú monitorované a zaznamenávane bezpečnostnými kamerami. Samozrejmosťou je vstup cez kódované dvere. Nechýba bezpečnostná služba, špičkový poplachový systém, systém kontroly vstupu či ochrana pred požiarom EPS a protipožiarne uzávery a klapky. K budove je možný prístup nákladných vozidiel pre obslužné transportné činnosti. Parkovanie osobných vozidiel klientov je bezproblémové.


DATACENTRUM BRATISLAVA

Na umiestnenie a správu všetkých cloud, managed ako aj dedikovaných serverov využívame primárne dátove centrum v metropole Slovenska. Okrem toho partnersky využívame infraštruktúru našich partnerov. Každé jedno data centrum spĺňa tie najprísnejšie a najmodernejšie technologické a bezpečnostné kritériá a poskytuje komplexné riešenia pre klientov každej kategórie.

Cirrio partneri

Kontakt

(02)20 60 80 82

Ak hľadáte informácie o nás, prejdite na kontakt stránku.

Kontakt