Microsoft cloud

Microsoft Hyper-V je moderné riešenie v oblasti virtualizácie od spoločnosti Microsoft, ktorý je integrovaný s operačným systémom Microsoft Windows.

Dozvedieť sa viac

Dlhoročné cloudové riešenie

Výhody Microsoft Cloudu

Odbornosť

V Cirrio spolupracujeme s certifikovanými dodávateľmi a patríme medzi partnerov spoločnosti Micorsoft.

Škálujte

S Microsoft cloudom môžete svoje projekty optimalizovať do rozsahu niekoľko desiatok serverov a využívať pritom všetky možnosti, ktoré Vám Microsoft ponúka.

Bezpečnosť

Využite bezpečnosť privátnej siete, ktorá Vám zaručí fyzickú izoláciu.

Hyper-V

Už žiadna zbytočná, neutilizovaná a predražená firemná architektúra. Zverte svoj výpočtový výkon profesionálom, ovládajte Vaše IT cez prehľadný dashboard a doprajte Vašim aplikáciam maximálny komfort a výpočtovú silu.

vm
vm
vm
hyper

Rýchlejšie, za nižšie náklady s vyššou kapacitou.

S nami získate možnosť okamžitého vytvárania virtuálnych serverov pre Vaše projekty, weby, aplikácie na Vašom Windows, či Linux serveri. Optimalizujte svoje náklady vytváraním viac úkonov na menšom počte virtuálnych serverov a zvýšte kapacitu Vášho IT.

Výhody Microsoft private cloud od Cirrio

Windows Azure Pack

Windows Azure balík sa integruje so System Center. Je to komplexná platforma pre správu - webových stránok, virtuálnych serverov. Slúži pre administrátorov na jednoduchú správu cloudu.

Efektívne licencie

Od Hyper-V cez System Center až po Microsoft Azure Pack. Ako partner spoločnosti Microsoft dokážeme zabezpečiť presne na mieru pre Vaše podnikanie.

24x7 Manažovaný Cloud

S nami to už nie je iba o kvalitnej infraštruktúre. My Vám ponúkame cloud ako službu, takže ho pre Vás navyše aj manažujeme na základe Vami vybraných požiadaviek.

Začnite budovať Váš privátny Microsoft cloud už teraz.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si ponuku.

Kontaktujte nás
;