Openstack private cloud

Spoľahnite sa na našu podporu a roky odborných skúsenosti. Rozvíjajte svoj privátny cloud do neobmedzených výšok a prispôsobte ho Vašim potrebám.

Dozvedieť sa viac

Cloud, ktorý pracuje za Vás

Cirrio Openstack Cloud

Platforma Openstack je vďaka neustálemu technologickému vývoju a záujmu developerov predurčená stať sa budúcnosťou cloud computingu. S týmto riešením, ktoré Vám Cirrio ponúka môžete rozširovať svoj privátny cloud toľko, ako Vám vyhovuje. Navyše na všetko bude dohiladať náš tím odborníkov s dlhoročnou praxou.

Ponechajte manažovanie na nás

Výhody manažovaného cloudu tkvejú nielen v jednoduchosti jeho infraštruktúry, ale aj v sile manažmentu, ktorý máme v cirriu vždy pod kontrolou.

Škálujte bez obmedzení

Privátny cloud je nastavený tak, aby ste si počet serverov mohli neustále podľa potreby zvyšovať. To všetko aj s 99,99% garanciou dostupnosti.

Odbornosť

S platformou Openstack dlhodobo pracuje náš tím senior administrátorov. Zárukou, že od nás získate skutočne prvotriedne, kvalitné riešenie sú aj naši odborní partneri, s ktorými spolupracujeme dlhodobo.

Už sa viac nemusíte trápiť so zbytočnou, neprispôsobiteľnou a predraženou firemnou architektúrou. Zverte svoj výpočtový výkon profesionálom, ovládajte Vaše IT prostredníctvom prehľadného kontrolného panela a doprajte Vašim aplikáciam maximálny komfort a výpočtovú silu.

Vaše aplikácie

api
Cirrio dashboard

Compute
(Výpočtový výkon)

Networking
(Sieť)

Storage
(HDD pamäť)

Openstack services

Bežný hardware

Vyberte si riešenie, ktoré Vám vyhovuje

Možnosti privátneho openstack cloudu

Small

Ideálny pre malé podniky a pre individuálne developerské štúdia, prípadne marketingové agentúry.

Openstack privátny tenant

 • 4x vCPU, 4GB RAM, 100GB SSD HDD

Výhody

 • okamžitý deployment serverov na privátnej sieti
 • support v rámci ceny (PO - PIA, 09:00 - 17:00)
 • dostupnosť v jednej lokácií

Medium

Ideálny pre stredné podniky, pre väčšie tímy developerov, alebo pre produkčné prostredie.

1x Compute Node - Dedikovaný výkon

 • 2 x E5-2609V3 CPU, 8GB RAM, 400GB SSD HDD

Výhody

 • navýšiteľná kapacita
 • dodatočná compute node
 • support v rámci ceny

Enterprise

Ideálny pre spoločnosti migrujúce svoje IT do cloudu, alebo pre veľké spoločnosti vyžadujúce dedikovaný a ľahko rozšíriteľný výkon.

2x Compute Node - Dedikovaný výkon

 • 2 x E5-2680v2, 256GB RAM, 1TB SSD HDD

Výhody

 • ľahko navýšiteľná kapacita
 • dodatočná compute node
 • okamžitý vývoj aplikácií na serveroch, upraviteľný hardware

Výhody privátneho cloudu Cirrio

Prehľadná kontrola

U nás získate absolútnu kontrolu, ktorú nad vlastným privátnym cloudom potrebujete. Samozrejme bez nutnosti zakúpiť si hardware, softvér, manažovať datacentrá, alebo investovať čas a náklady do tímov externých odborníkov.

Pružný výpočtový výkon

V Cirrio máte vždy na výber z viacerých riešení ktoré najviac vyhovuje Vašim požiadavkám. S nami môžete optimalizovať a podľa potreby si pridávať dodatočný výpočtový výkon.

24x7 Manažovaný Cloud

Nie je to iba o infraštruktúre. Ponúkame cloud ako službu, čiže ho pre Vás aj manažujeme na základe Vami vybraných požiadaviek. Môžete preto rátať s cloud expertmi vždy po ruke.

Nastavte si bezpečnosť, ktorú potrebujete

Privátny cloud prichádza so základným administratívnym prístupom. V prípade akýchkoľvek pochybností o bezpečnosť Vašich projektov, vieme server okamžite zabezpečiť Vami vybranými bezpečnostnými systémami.

Žiadny IT susedia

V Cirrio prevádzkujte svoj privátny cloud priamo na dedikovaných, iba Vám priradených fyzických serveroch a nezdieľajte tak výkon s inými zákazníkmi a serverovými susedmi.

Nulové počiatočné náklady

Prerátajte si výšku potrebnej investície do cloudu a vyberte si riešenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Už žiadne počiatočné náklady, ani obmedzujúce kontrakty. S nami môžete počítať.

Začnite budovať Váš privátny cloud už teraz.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si ponuku.

Kontaktujte nás
;